Szabó P. Szilveszter honlapja
Menü
 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Színészek honlapjai
 
Kapcsolódó linkek
 
Halálkeringő
 
Vendégkönyv
[Friss hozzászólások] [1394-1375] [1374-1355] [1354-1335] [1334-1315] [1314-1295] [1294-1275] [1274-1255] [1254-1235] [1234-1215] [1214-1195] [1194-1175] [1174-1155] [1154-1135] [1134-1115] [1114-1095] [1094-1075] [1074-1055] [1054-1035] [1034-1015] [1014-995] [994-975] [974-955] [954-935] [934-915] [914-895] [894-875] [874-855] [854-835] [834-815] [814-795] [794-775] [774-755] [754-735] [734-715] [714-695] [694-675] [674-655] [654-635] [634-615] [614-595] [594-575] [574-555] [554-535] [534-515] [514-495] [494-475] [474-455] [454-435] [Korábbi]

2005.03.21. 00:49 Idézet

Sziasztok!

Azt hiszem, alapítok egy Szilt népszerűsítő missziót :)

A "rendeléseket" felvettem...türelem...mindenkinek válaszolok :)

(De, kérem! Csak azok jelezzenek, akik komolyan szeretnének felvételeket, mert nem érek rá minden nap félbeszakítani az áttöltéseket, majd újraküldeni őket.../sajnos sokszor előfordul, ezért írom/ Köszönöm!)

Szép napot!

                                           Ivonn ([email protected])


2005.03.20. 21:43 Idézet

Sziasztok!

Legyszi,nekem is kuldje el valaki a werkfilmet,akinek megvan!

Cimem:[email protected]

Elore is koszi!

Lana


2005.03.20. 19:06 Idézet
Szaisztok! Valaki, akinem megvan a werkfilm, át tudná nekem is küldeni? Előre is köszönöm! Nono msn címem: [email protected]

2005.03.20. 18:23 Idézet

Nem rossz, ha nem nézed sokáig, de egy idő után szerintem idegesítő.

Alexa


2005.03.20. 12:21 Idézet
Pedig nekem tetszik! 8)                         Zsani

2005.03.20. 11:02 Idézet
na, látom nem aratott osztatlan sikert az egérkövetőm...:( De ha szóltok Beaone-nak, biztos leveszi!;) Bogi

2005.03.20. 10:54 Idézet

Hello Mindenkinek!

Szerintem mókás ez a kis kőrőző felirat. : )

Üdv:Christin


2005.03.20. 10:32 Idézet

Én meg nem is értettem, mit rohangálnak itt a betűk! Köröznek meg ilyenek! Nem lehet lerázni Őket!

Milyen volt tegnap a Szépség és Szörnyeteg? Andi


2005.03.19. 23:53 Idézet
nekem meg, (bocsi a kritikáért) nem tetszik ez a felirat... sztem idegesítő, és lassítja a lapot...

merrick


2005.03.19. 23:15 Idézet
Nem nagyon illik a jelenlegi témákhoz, de nekem nagyon tetszik ez a Szilveszter-felirat, ami mindig jön az egér után! Mimi

2005.03.19. 23:14 Idézet

 SZIASZTOK!

 ELKÉSZÜLT POLYÁK LILLA HONLAPJA! NÉZZETEK BE, íRJATOK A VENDÉGKÖNYVBE... REMÉLEM TETSZENI FOG!

 www.polyaklilla.gportal.hu

 ÜDV: IRINA


2005.03.19. 20:50 Idézet

Én is láttam, jó volt, és ari volt benne Szilveszter! :)

Szegény Ivonn, teljesen letámadtátok! Na de most majd én is! :))) Tök rendes vagy, ha átküldöd ennyi embernek! De gondolj arra, h milyen jót teszel az emberiséggel!! De a dologgal kapcs.-ban lenne kérdésem. Át tudod küldeni mns nélkül csak sima emilben? Csak ahhoz meg iszonyú sok hely kéne, nem? Mert én freemailes vok, és kevés a tárhely. De ha át tudod úgy küldeni, majd csinálok máshol, ahol több van. Naggyon köszi, ha írsz!

Nightingale


2005.03.19. 19:42 Idézet
Most láttam a Szépség és Szörnyeteg werkfilmet mert nem voltam otthon és felvettük!Nagyon aranyos és jófej benne Szilveszter!!!                                       Zsani

2005.03.19. 19:40 Idézet

Ha ezt sima e-mail címre is meg lehet oldani akkor Ivonn nagyon szépen megkérlek ,hogy nekem is küldd el az interjúkat !Előre is köszönöm!8)   [email protected]

                                                    Zsani


2005.03.19. 19:32 Idézet

csak épp a címemet hagytam ki...:[email protected]

Christin


2005.03.19. 16:44 Idézet

Szia Ivonn!

El sem tudod képzelni,hogy miért írok Neked!Nekem is küldenél akkor már,ha lesz egy kis időd és TÜRELMED ? Hálás köszönet! : )

Üdv:Christin


2005.03.19. 16:23 Idézet

Boccs..az előző bejegyzésemnél pár sor nem látszódott..na szóval azt írtam,hogy:

Kvízjáték indult,további részletek a Kvíz játék menüpont alatt találhatók!

És a fórumon is nyitottam egy ilyen topicot..oda tudjátok írni a játékkal kapcsolatos ötleteiteket..

Jelentkezzetek minnél többen!:)))

Pussz mindenkinek!

Beaone


2005.03.19. 16:15 Idézet

Sziasztok!

Kvízjáték indult..további részletek a Kvíz játék mennüpont alatt találhatók!

És a fómumban is indítottam egty olyan topicot..oda tudjátok írni a játékkal kapcsolatos ötleteiteket.

Jelentkezzetek minél többen..:)))

Pussz mindenkinek!

Beaone


2005.03.19. 15:23 Idézet

Ivonn, nekem is elküldenéd az [email protected]?

Én láttam a TV2-n azt a Sz és Szről készült összeállítást, szerintem jó volt. Maga a darab szerintem túl tarka lesz, nekem kicsit csicsásnak tünt. Ha nagyon nincs igazam szóljatok, mert a darabot magát nem láttam.

Alexa


2005.03.19. 14:33 Idézet
ja, sorry, megint bogi voltam, csak megint elfelejtettem odaírni!;D

[Friss hozzászólások] [1394-1375] [1374-1355] [1354-1335] [1334-1315] [1314-1295] [1294-1275] [1274-1255] [1254-1235] [1234-1215] [1214-1195] [1194-1175] [1174-1155] [1154-1135] [1134-1115] [1114-1095] [1094-1075] [1074-1055] [1054-1035] [1034-1015] [1014-995] [994-975] [974-955] [954-935] [934-915] [914-895] [894-875] [874-855] [854-835] [834-815] [814-795] [794-775] [774-755] [754-735] [734-715] [714-695] [694-675] [674-655] [654-635] [634-615] [614-595] [594-575] [574-555] [554-535] [534-515] [514-495] [494-475] [474-455] [454-435] [Korábbi]

 
.:FÓRUM:.
 
Szabó P. Szilveszter
 
E-mail a szerkesztőnek

szabotybalt.jpg

 
Letöltés...
 
Naptár
2026. Június
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
 
Óra
 
Látogatás
Indulás: 2004-08-23
 
Írj a Vendégkönyvbe!

 

Elsõ fantasy - thriller regényem Elõrendelhetõ. Bõvebbb információért kattints ide.    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA